Hakkımızda

Teknoloji Eldiven ve İş Güvenliği Ltd.; endüstriyel iş eldivenleri ve iş güvenliği konusunda sektörde elde ettiği bilgi ve birikimlerden yola çıkarak; çok daha güvenli, konforlu ve kaliteli eldivenler üretmek amacıyla Sakarya’da kurulmuştur.

Firma; faaliyete başladığı ilk günden bu yana; daima müşteri memnuniyetini gözetmiş, üretim yaptığı her bir ürün için detaylı analizler gerçekleştirerek maksimum fayda sağlamayı ilke edinmiştir.

Türkiye’de CE ve EN normlarında üretim yaparak, kalite belgelerini almaya hak kazanan ilk ve tek firma olmanın haklı gururunu yaşayan Teknoloji Eldiven; ülke ekonomisine katkı değer sağlamayı hedef edinerek, Türk mühendislerinin ve Türk işçilerinin emeği ile ortaya çıkan ürünlerini hizmetinize sunmaktan mutluluk duymaktadır.

İş güvenliği ve bilincinin geliştirilmesi doğrultusunda birçok çalışmaya imza atan Teknoloji Eldiven; dünya standartlarında tescilli kalite sunmakta ve sektöründe en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Alanında uzman, genç ve dinamik kadrosu ile; kusursuz ve kaliteli çözümler sunmaya devam eden firma; içeriğinde hiçbir zararlı madde bulunmayan %100 doğal ürünlerini, çözüm ortaklarına başarıyla sunmaktadır.